درباره قالیشویی سیاوش

به قالیشویی سیاوش خوش آمدید

بهترین قالیشویی شرق و مرکز تهران

کارخانه قالیشویی سیاوش یکی از اعضای اصلی و معتبر اتحادیه با کد 206 است که دارای سابقه طولانی و درخشان در ارائه ی خدمات مربوط به ترمیم. نگهداری و شستشوی محصولات فرش، موکت … می باشد.

با وجود کارشناسان زبده و متخصص در امور نگهداری و شستشوی انواع فرش و همچنین با برخورداری از کارخانه مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک، قالیشویی سیاوش مفتخر به ارائه ی بهترین و سریعترین خدمات است.

گالری قالیشویی سیاوش
قالیشویی در حکیمیه و شمال تهران
قالیشویی سیاوش در تهران, سایت قالیشویی آنلاین, قالیشویی سیاوش

قالیشوئی سیاوش به تصفیه خانه آب مجهز می باشد؛ تصفیه آب به فرایندهایی گفته می شود که طی آن مواد شیمیایی نامطلوب، آلاینده های بیولوژیکی، جامدات معلق و گازها از آب آلوده حذف می شوند تا به مصرف در کارگاه قالیشوئی برسد. با تصفیه آب به نحوه شیمیایی مانند کلرزنی دفلوکولانت و به روشهای فیزیکی مانند حوضچه های ته نشینی و استفاده از آشغال گیرها تا حدودی مواد معلق در آب حذف می شوند و باعث از بین بردن انگلها و باکتریها، جلبکها، ویروسها، قارچها و طیف وسیعی از مواد محلول و ذرات معلق موجود در آب می گردد.

شست و شوی فرش در کارگاه های فاقد دستگاه های مکانیزه به صورت سنتی (بوسیله کج بیل و نیروی فیزیکی کارگران) صورت می پذیرد که اغلب اوقات موجب آسیب های جدی از قبیل دورنگی، کجی فرش، پارگی و شکستگی می گردد. در شستشوی مکانیزه، فرش کاملا استاندارد و اصولی شسته شده و با آهار و رول شده با کاور تحویل مشتری می شود. قالیشوئی سیاوش با کادری مجرب و متعهد آماده ارائه سرویس دهی به تمامی نقاط تهران می باشد

شستشوی فرش نفیس در قالیشویی سیاوش

رضایت شما دارایی ماست

پیشتاز در زمینه مشتری مداری و جلب رضایت مشتری با انجام با کیفیت ترین خدمات قالیشویی در تهران.

با سالها تجربه در زمینه قالیشویی – شستشوی موکت و خشکشویی مبلمان.