بهترین قالیشویی در مجیدیه تهران

فرش همیشه یکی از ابزار اصلی و اساسی زندگی ما ایرانی‌ها بوده و هست، قالی پیشینه صد هزار ساله دارد. یکی از اصلی‌ترین دغدغه هر خانم ایرانی تمیزی و نظافت منزل و وسایل آن بوده و قالی یکی از اساسی‌ترین وسایل هر خانه ایرانی است؛ خیلی از شما در هنگام خانه تکانی‌های عیدانه و یا سالانه بیشترین وقت را برای شستشو و نظافت قالی و فرش‌های منزل خود صرف می‌کنید. درباره قالیشویی در مجیدیه میخواهیم صحبت و آن را کامل معرفی می‌کنیم، برای آشنایی بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

قالیشویی مجیدیه چه نوع فرش‌هایی می‌شوید؟

هر قالیشویی بنا به تجهیزات و امکاناتی که دارد اقدام به شستشو قالی یا فرش می‌کند. قالیشویی سیاوش با توجه به امکانات در دسترس خود فرش‌های 500 شانه به پایین، فرش‌های فانتزی مانند قالی‌های اسپرت، ترک، ماکارانی و فرش‌های ابریشمی مانند فرمی و بلژیکی را با بهترین کیفیت می‌شوید.

اگر شما جز افرادی هستید که در منطقه نارمک یا تهرانپارس سکونت دارید، باید بگوییم اصلا جای نگرانی نیست، چون کارخانه قالیشویی سیاوش در مناطق مختلف تهران به ویژه شرق شعبه‌‌های متعددی دارد مثلا قالیشویی در تهرانپارس یکی از شعبه‌های فعال این قالیشویی در شرق تهران است.

قالیشویی در مجیدیه تهران

قالیشویی در مجیدیه بهترین قالیشویی در تهران

یکی از بهترین قالیشویی‌ها در شرق تهران قالیشویی در مجیدیه است. این قالی شویی با استفاده از کادر مجرب و با تجربه بهترین خدمات را در کمترین زمان با بالاترین کیفیت برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اگر شما جز افرادی هستید که همیشه در لحظات آخر به فکر شسشتو قالی می‌‌افتید بهترین انتخاب برای شما قالیشویی سیاوش است، چون این قالیشویی مزایایی دارد، مانند:

 1. شستشو و تحویل سریع و به موقع فرش و موکت
 2. انجام خدمات قالیشویی با بهترین مواد شوینده و شستشو با بهترین و تمیزترین وجه
 3. در هنگام شستشو هیچ گونه آسیبی به فرش‌ها وارد نخواهد شد.
 4. آبگیری و خشک کردن فرش‌ها با مدرن‌ترین وسایل
 5. عدم تاثیر شرایط آب و هوا در زمان تحویل و تعهد به زمان

این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که شما در دقیقه نود هم قالی یا فرش و موکت منزل خود را با خیالی راحت به این مرکز سپرده و در زمان مشخص بدون اندکی جابجایی تحویل بگیرید.

قالیشویی در منطقه مجیدیه, قالیشویی مجیدیه تهران

قالیشویی در منطقه مجیدیه و خدمات آن

نزدیکی مناطق تهران به یکدیگر باعث استفاده مشترکی از برخی خدمات چون قالیشویی است. قالیشویی در منطقه مجیدیه تهران نیز شامل این مورد است. قالیشویی در شهید عراقی یکی از شعبه‌های قالی‌شویی سیاوش در شرق تهران و نزدیک منطقه مجیدیه است. این قالی شویی با ارائه خدمات با کیفیت باعث جلب رضایت مشتریات عزیز شده؛ در ادامه بعضی از بهترین خدمات ارائه شده توسط این قالیشویی را برای شما بیان می‌کنیم:

پاک کردن انواع لکه از روی قالی

هرچقدر هم سعی کنید لکه یا کثیفی روی فرش یا مبل منزل خود ایجاد نکنید، باز هم نمی‌شود. اکثر افراد به خصوص خانم‌های خانه دار از این موضوع رنج میبرند. شما هرچقدر هم تلاش کنید نمی‌توانید لکه روی فرش یا مبل خود را به طور کامل پاک کنید و در نهایت یا لکه کم رنگ شده یا در سطح بیشتری پخش شده است. لکه‌هایی مثل قهوه، شربت، مربا، لاک ناخن و دیگرچیزها، باید با مواد مخصوصی شسته و پاک شوند. در اینجا شما باید فرش یا مبل خود را به یک قالی شویی مجرب و مجهز بسپارید؛ پیشنهاد ما به شما مراجعه به قالیشویی سیاوش است. قالیشویی در مجیدیه با بهترین کیفیت و با مجهزترین دستگاه‌ها و با داشتن کارشناسان زبده قالی یا مبل شما را مثل روز اول از هر نوع لکه‌ای پاک می‌کند.

رفع سوختگی فرش در قالیشویی سیاوش

سوختگی فرش ممکن است براثر گذاشتن جسم داغ روی فرش، افتادن عود، سیگار و یا اتو روی قالی رخ بدهد؛ اینکه چگونه باید این سوختگی را از بین ببرید کار شما یا افراد دیگر نیست. این کار نیاز به تخصص دارد و باید به متخصص خود سپرد تا فرش یا قالی شما را به بهترین شکل و مثل روز اول تعمیر کند. از این جهت باید قالی منزل خود را به یک مرکز مجهز و مورد اطمینان سپرد تا بدون کوچک‌ترین آسیب به بافت قالی، آن را تعمیر کند.

قالیشویی مجیدیه, قالیشویی در منطقه مجیدیه جنوبی, قالیشویی اطراف مجیدیه شمالی

قالیشویی مجیدیه: رفوکاری و ریشه زنی فرش

رفوکاری نیاز به تخصص و دانش خاص خودش را دارد، این سطح از دانش و تخصص فقط براثر تجربه به دست می‌آید. رفوکاری برای فرش‌های آسیب دیده بیشتر استفاده می‌شود، فرش‌هایی که بر اثر سوختگی، استفاده بیش از حد یا تعمیرات دستی دچار آسیب شده‌اند.

ریشه زنی امری کاملا تخصصی و ماهرانه است که قالیشویی‌های پیشرفته با داشتن کادری مجرب و متخصص این خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. ریشه زنی فرش یا قالی موقعی انجام می‌شود که ریشه فرش از بین رفته یا بر اثر شستشو نامناسب تغییر رنگ داده و حال باید ریشه زنی انجام شود. در مواردی هم بعضی از افراد برای تنوع در قالی خود، ریشه‌ها را تغییر می‌دهند.

قالیشویی نزدیک مجیدیه: ترمیم فرش

وقتی فرش یا قالی را بیش از حد در مدت طولانی استفاده می‌کنید، فرش خاصیت خود را از دست می‌دهد و رفته رفته حالت چروکی به خود می‌گیرد ولی اگر قالی برای شما خیلی مهم است و نمی‌خواهید که دور بیندازیدش پیشنهاد می‌کنیم قالی‌ یا فرش خود را برای ترمیم به مراکز پیشرفته ببرید و در انتها مثل روز اول آن را تحویل بگیرید. با ترمیم فرش دیگر نیاز نیست، آن را دور بیندازید .البته امر ترمیم فرش کاملا تخصصی است و باید توسط متخصصان انجام شود.

قالیشویی محله مجیدیه تهران: مبل شویی با روش نوین

قالیشویی‌های مجرب و پیشرفته علاوه بر خدمات قالیشویی و موکت شویی و ترمیم و رفو فرش خدماتی نظیر شستشو مبل در منزل را نیز در لیست خدماتی خود دارند. این قالیشویی‌ها با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای در امر شستشو درست و اصولی مبل خدمات بی‌نظیری را برای آسودگی و راحتی شما ارائه می‌دهند. با شستشو حر‌فه‌ای مبلمان تمامی لکه‌ها و کثیفی‌ها را از روی مبل شما پاک می‌کنند.

تمامی این خدمات در شعبه‌های مختلف کارخانه قالیشویی سیاوش یکسان بوده. یعنی تمامی خدمات فوق در شعبه‌های قالیشویی در تهرانپارس، قالیشویی در محدوده نارمک، قالیشویی در مجیدیه، قالیشویی در نیاوران توسط کارشناسان متخصص انجام می‌گیرد.

قالیشویی محله مجیدیه, قالیشویی نزدیک مجیدیه, قالیشویی در محدوده مجیدیه

قالیشویی در محدوده مجیدیه چگونه کار میکند؟

هر قالیشویی بنا به دانش متخصصان و کارشناسان خود و امکانات در دسترس خود خدمات خاص خودش را ارائه می‌دهد. قالیشویی در مجیدیه با داشتن کادری مجرب و کاربلد در شستشو قالی به صورت زیر عمل میکند:

 • در وهله اول قالیشویی فرش‌ها را براساس کثیفی و نوع فرش و قدمت آن دسته بندی می‌کند.
  قالی‌هایی که خیلی کثیف نباشند و با یکبار شستسو تمیز شوند را به اصطلاح ساده شویی می‌کنند، یعنی آن را با آب و پودر می‌شویند.
 • قالی‌هایی که قدمت 8 تا 10 ساله دارند، بعد از خیس کردن، با شامپو فرش یک مرتبه شسته و آبکشی می‌کنند که در این نوع شستشو فرش نرم‌تر و شفاف‌تر می‌شود.
 • یک نوع شستشو هست که در اصطلاح قالیشویی به آن اعلاشویی می‌گویند؛ ترتیب کار به این صورت است که ابتدا قالی را با دستگاه‌های مجهز غبارروبی می‌کنند و در مرحله بعد فرش را اول با پودر و در وهله دوم با شامپو فرش و آب ولرم شسته و اتو کرده و بعد از خشک شدن به مشتری تحویل داده می‌شود.
 • یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین کارها در قالیشویی، شستن قالی دستباف است؛ قالیشویی در مجیدیه با داشتن کارشناسان کاربلد و زبده ابتدا نوع فرش و در وهله بعد جزئیات آن را مشخص می‌کنند یعنی نوع تار و پود، میزان آسیب و بهترین روش شستشو آن را دقیق مشخص می‌کنند و به واحد شستشو ارجاع داده می‌شود.
 • در مرحله شستشو ابتدا قالی را غبارروبی می‌کنند بعد فرش را خیس و کارگران با یک برس نرم شروع به شستشو آن می‌کنند و در وهله بعد فرش شستشه و آبکشی شده را به حالت آویزان قرار می‌دهند.

ما در این مقاله درباره قالیشویی در مجیدیه از بهترین قالیشویی در مناطق تهران و نوع کارکرد کاشناسان آن صحبت کردیم، امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و بعد از خواندن آن با آگاهی و اطلاعات کافی مبل، موکت و قالی‌های خود را به بهترین قالیشویی در منطقه مجیدیه بسپارید.

تحویل فرشها در قالیشویی مجیدیه جنوبی و شمالی و شستشو، ۲ روز کاری نهایت 3روز می‌باشد. قالی‌هایی که در شیفت دوم جمع آوری شوند؛ طی سه روز کاری تحویل داده می‌شوند.

برای تسریع و رضایت و کیفیت خدمات دهی قالیشویی سیاوش در مجیدیه تهران، ساعات کاری 24 ساعته و در شیفت های متفاوتی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به قالیشویی محدوده مجیدیه تهران دارید؟

با شماره زیر تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.