خدمات قالیشویی سیاوش

خدمات ما

به راحتی خدمات قالیشویی دریافت کنید

هر زمان که نیاز به خدمات ما داشتید، با ما تماس بگیرید.

قالیشویی فرش ماشینی

شستشوی انواع فرش ماشینی را در قالیشویی سیاوش دریافت کنید.

شستشوی مبل

خشک شویی و بخار شویی مبلمان در منزل توسط کادر مجرب.

قالیشویی فرش دستبافت

اگر نگران شستشوی فرش دستبافت خود هستید، آن را به قالیشویی سیاوش بسپارید.

خدمات قالیشویی سیاوش در تهران

قبل از گسترش آپارتمان‌نشینی، تمامی خانه‌ها دارای حیاطی بزرگ بودند. در آن زمان‌ها مرسوم بود که هر خانواده‌‎ای در حیاط یا پشت بام فرش خانه‌ی خود را بشوید. با گذشت زمان، دیگر فضایی برای شستن فرش‌ها در منزل وجود نداشت و کم کم این مسئولیت به کارخانه‌های قالیشویی سپرده می‌شد. امروزه به خاطر تفاوت فرهنگ‌ها و گسترش شهرنشینی، شیوه‌ی زندگی‎ها دستخوش تغییراتی شده است. افراد دیگر تایم کافی برای شستن فرش خود ندارند. اکثر افراد در آپارتمان زندگی می‌کنند و فضایی برای شستن فرش نیست. علاوه بر این موارد از لحاظ اقتصادی هم، هزینه‌ی مواد شوینده و آب بسیار بالاست. تمامی دلایل بالا باعث شد که خدمات قالیشویی بین مردم مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات قالیشویی, انواع خدمات قالیشویی در تهران, انواع خدمات قالیشویی سیاوش

انواع خدمات قالیشویی سیاوش در تهران شامل چیست؟

قالیشوییها خدمات گسترده‌ای دارند و شستن فرش تنها یکی از خدمات آن است. کارشناسان حاذق، امروزه و با پیشرفت دستگاه‌های مورد استفاده در کارخانه‌های قالیشویی، موفق به کسب تجارب بسیار در ارائه‌ی خدمات متنوع غیر از قالیشویی شدند. این پیشرفت باعث شد، امکان عرضه کردن خدمات بیشتر و پرکاربردی، برای مشتریان عزیز فراهم شود. در ادامه به توضیح انواع خدمات قالیشویی سیاوش در تهران می‌پردازیم.

شست‌و‌شوی فرش

از پراهمیت‌ترین و پرکاربردترین خدمات قالیشویی، شستن فرش‌ها است. اکثر مردم بر این باورند که تنها کاربرد این کارخانه ها، شستن فرش است. شستن فرش‌ها به دو صورت دستی و اتوماتیک انجام می‌شود. در کارخانه های شستشوی فرش خیلی پیشرفته، تمام مراحل با دستگاه‌ها و ماشین‌های مکانیزه و به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. در قالیشویی‌های ماشینی، هیچ دخالت دستی صورت نمی‌گیرد و تمامی مراحل به صورت اتوماتیک جلو می‌رود. حتی جابه‌جایی فرش‌ها هم با کمک نقاله انجام می‌شود. برخی بر این باورند که به خاطر قیمت بالای فرش خود، نمی‌توانند از خدمات قالیشویی استفاده کنند. با پیشرفت تکنولوژی، دیگر آسیب‌هایی مثل پارگی یا نخ‌‎نما شدن در زمان شست و شوی فرش ها اتفاق نمی‌افتد. هیچ محدودیتی برای شستن هیچ مدل فرشی وجود ندارد و می‌توانید فرشهای ماشینی، پشمی، دست‌بافت، ابریشمی، فرش کاشان، تبریز و … با خیال راحت به قالیشویی بسپارید.

خدمات اعلاشویی یکی از خدمات در زمینه‌ی شستن فرش است که برای فرش‌های بسیار کثیف یا حساس کاربرد دارد. نکته‌ای مهم که در اکثر قالیشوییها رعایت می‌شود، استفاده از آب کر است. با وجود آب کر و از لحاظ شرعی دیگر مسائلی مثل آب کشیدن مجدد فرش یا رفع نجاست مطرح نمی‌شود.

ترمیم و رفوگری فرش

ترمیم و رفوگری جزو خدمات تعمیر فرش محسوب می‌شود و ارتباطی به تمیزی و شستشوی آن ندارد. به این خدمات، عملیات تکمیلی نیز گفته می‌شود. ترمیم و رفوگری فرش، بعد از رواج و معروف شدن هنر قالیبافی به وجود آمده است. بعد از بافتن قالی‌ها و با گذشت زمان مشخص شد که بعضی فرش‌ها با قرار گرفتن در شرایطی آسیب می‎بینند. برای رفع این آسیب‌ها صنعت رفوگری به وجود آمد. مادامی که فرش‌ها از اصلی‌ترین لوازم منزل به شمار می‌روند، رفوگری هم طرفداران زیادی دارد. ترمیم و قالیبافی مکمل هم هستند و هر یک با وجود دیگری معنا پیدا می‌کند. رفوگری برای فرش‌هایی که دارای عیب‌هایی مثل سوراخ شدن، پاره شدن یا سوختگی هستند، کاربرد دارد. این عیب توسط کارشناسان ماهر و در صورت امکان مرمت و احیا می‌شود.

ترمیم و رفوگری فرش از انواع خدمات قالیشویی

شستشوی موکت

شستشوی موکت، یکی دیگر از خدماتی است که توسط قالیشویی ارائه می‌شود. موکت شویی هم مانند شستشوی فرش که در بالا توضیح داده شد؛ به وسیله دستگاه‌هایی انجام می‌شود. شما می‌توانید شستشوی هر نوع موکتی از قبیل پرزدار یا بدون پرز را با خیال راحت به قالیشویی بسپارید. موکت‌ها معمولا در محل‌های پر رفت‌و‌آمد مثل پله یا گوشه‌ها استفاده می‌شوند و به همین خاطر به سرعت آلوده و کثیف می‌شوند. برای همین اگر در محل زندگی یا محل کار خود از موکت‌های زیادی استفاده می‌کنید، باید به دنبال قالیشویی معتبر برای رفع آلودگی آن باشید. وجود مکانیزم‌های پیشرفته در دستگاه‌های مورد استفاده در قالیشویی باعث می‌شود که آلودگی و کثیفی‌ها به صورت عمقی پاک شوند. آلودگی زیاد باعث از بین رفتن رنگ و روی موکت و کهنگی آن می‌شود و بعد از شستن آن، این کهنگی تا حد زیادی برطرف خواهد شد.

خدمات خشک شویی مبل‌ (مبل شویی)

قالیشویی‌ها علاوه بر ارائه‌ی خدمات مربوط به فرش، خدمات خشکشویی مربوط به سایر لوازم منزل را نیز ارائه می‌دهند. تمامی این خدمات با دستگاه‎های پیشرفته و کادر مجرب انجام می‌شود. از جمله آنها خشکشویی مبل و تشک‌های خوشخواب، خشکشویی موکت در محل، خشکشویی مبلمان اداری و منزل است.

یکی از اصلی‌ترین وسایل منزل مبل‌ها هستند. بدون شک در چیدمان منزل هر ایرانی، یک ست مبلمان دیده می‌شود. علاوه بر دکوراسیون منزل، در دفاتر و ادارات هم از مبلمان استفاده می‌شود. با توجه به اهمیت بالای مبل در چیدمان منزل، باید به پاکیزگی و تمیز بودن آن توجه‌ ویژه‌ای داشت. معمولا مبل‌ها در ابعادی بزرگ تهیه می‌شوند و به همین خاطر جابه‌جایی آن بسیار سخت و هزینه‌بر است. برای حل این مشکل، امکان شستشو در محل توسط قالیشوییها فراهم شده و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین برای جابه‌جایی و حمل‌و‌نقل مبلمان سنگین نیست. شستشوی مبلمان با دستگاه‌های پیشرفته و به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. مبل‌شویی بدون دخالت دست و نیروی انسانی انجام می‌شود و به همین خاطر مشکلاتی مانند خطای انسانی و … پیش نخواهد آمد و تمامی آلودگی‌ها کاملا پاک می‌شوند.

برای مبل‌شویی در محل هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید شستشوی هر نوع مبلی را به قالیشویی بسپارید. مبلمان چرمی، پارچه‌ای، چستر، ال شکل، راحتی، سلطنتی، کلاسیک و … به راحتی و بدون نیاز به جابه‌جایی، با دستگاه‌های پیشرفته شسته خواهد شد. برخی افراد فکر می‌کنند شستشوی مبلمان در منزل یا محل‌کار باعث مشکلاتی مثل به هم ریختگی محیط و خیس شدن اطراف یا …. می‌شود. اما کادر حرفه‌ای و مجرب قالیشویی آموزش‌های لازم را در زمینه‌ی شستشوی مبلمان در محل دیده‌اند و نیازی به نگرانی برای ریخت‌‌و‌پاش یا آبریزی به اطراف نیست.

خدمات قالیشویی معتبر در تهران

امروزه و با پیشرفت علم، تمام آلودگی و آسیب‌هایی که ممکن است برای فرش، موکت یا مبلمان اتفاق بیافتد، قابل اصلاح است. می‌توانید بدون خارج شدن از منزل و تنها با تماس گرفتن با قالیشویی معتبر، از خدمات متنوع مربوط به لوازم منزل خود استفاده کنید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهند داد. ممکن است از خدمات قالیشویی‌ها اطلاعی نداشته باشید. برای مثال نام قالیشویی سیاوش توسط آشنایان به گوشتان خورده باشد، اما نمی دانید که این قالیشویی چه خدماتی ارائه می‌دهد در این صورت می‌توانید از اپراتورهای این مجموعه یا سایت آن متوجه شوید که خدمات قالیشویی سیاوش شامل چیست؟ و آیا ویژگی‌های مورد نظر شما را دارد یا خیر.

با قالیشویی سیاوش تماس بگیرید

بهترین انتخاب برای شستشوی فرش های شما

خدماتی که قالیشویی سیاوش ارائه می دهد را شاید مابقی قالیشویی ها هم انجام دهند. حسن ارائه خدماتمان را مشتریان بپرسید. مسلما مزیت خدمات را با قیمت مناسب، بهترین تعرفه و خدمات باکیفیت را در کوتاه ترین زمان دریافت خواهید کرد. بنابراین تفاوت را با سایر مجموعه ها مشاهده می کنید.

رضایت مشتریان قالیشویی سیاوش نشان دهنده حرف ماست و شما در تمام ساعات اداری روز میتوانید با ما تماس بگیرید و سریعا برای شستشوی فرش شما اقدام میکنیم.