بهترین قالیشویی در نیاوران تهران

زندگی های آپارتمانی، مشغله ها، کمبود وقت و همچنین وجود قالیشویی ها در مناطق مختلف و دسترسی ها باعث شد تا ارائه خدمات قالیشویی رونق گیرد. اما انتخاب بهترین قالیشویی در مناطق تهران، شامل مزیت هایی است. مهمترین آنها: صرفه جویی در زمان، کیفیت خدمات شستشو و استفاده از مواد شوینده مناسب و تسریع در خدمت رسانی است. بهترین قالیشویی در نیاوران تهران، قالیشویی سیاوش با 25 سال سابقه را به شما معرفی میکنیم.

کارخانه قالیشویی سیاوش در تلاش همیشگی برای ارائه بهترین خدمات در منطقه 1 تهران است. جلب رضایت مشتریان قالیشویی با ارائه خدمات با کیفیت و درخواست آنهاست؛ شستشوی فرش دستبافت و ماشینی، ترمیم و رفوگری فرش و … .
خدمات قالیشویی حرفه‌ای در نیاوران با تکنیک‌های پیشرفته و مواد اکولوژیک، قالی‌های شما را به نوعی تازه و درخشان تبدیل می‌کنیم. تضمین کیفیت و انجام سریع، بهترین گزینه برای حفظ زیبایی و طول عمر فرش‌های شماست. با تیمی مجرب و تجربه درخشان در زمینه قالیشویی، ما بهترین راه حل برای تمیزی و بهداشت قالی‌های شما را ارائه می‌دهیم. اعتماد به ما راهی است به زیبایی بی‌نظیر قالی‌های شما در منزل یا محل کار

قالیشویی در نیاوران, قالیشویی نیاوران

انواع خدمات شعبه قالیشویی در نیاوران سیاوش

کارخانه قالیشویی سیاوش، با بیش ازصدها نفر پرسنل آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت است . مطمئنا سفارش های شما در سریع‌ترین زمان بعد شستشوی عالی به دستتان برسانند. از جمله خدمات قالیشویی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خدمات شست‌و‌شوی انواع فرش (دستبافت، ماشینی، تابلو فرش …)، موکت
 • خدمات مبل‌شویی در محل مورد نظر(منزل، ادارات، سالن ها و …)
 • درخواست خدمات قالیشویی با سه روش ارتباطی (تماس، واتساپ، سایت سیاوش)
 • استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک
 • استفاده از شوینده‌های استاندارد و با کیفیت
 • دارای پرسنل دوره‌دیده
 • تضمین کیفیت شستشوی فرش
 • سرویس‌دهی در تمام نقاط تهران (به خصوص در منطقه 1 تهران: الهیه، تجریش و نیاوران و …)
 • شست‌و‌شوی فرش‌های دستبافت به صورت خاص
 • ایاب و ذهاب مقرون بصرفه
 • پرداخت درب منزل پس از شست‌وشوی
 • خدمات ترمیم و نوسازی فرش توسط متخصصان و کارشناسان فرش
 • و …

لازم به ذکراست قالیشویی در نیاوران سیاوش، در منطقه یک نیز بهترین قالیشویی در الهیه و تجریش است. دارای رتبه برتر در شعب قالی شویی هاست و شما میتوانید با ما بهترین دریافت خدمات را تجربه کنید.

قالیشویی نیاوران بهترین قالیشویی در تهران

یکی از بهترین قالیشویی‌ها در تهران، شعبه نیاوران قالیشویی سیاوش است که پرسنل‌های حرفه‌ای و دوره دیده را در اختیار خود دارد و شما میتوایند با اطمینان کامل ثبت درخواست خدمات قالیشویی را انجام دهید. تکنسین‌های سیاوش قادر به ارائه انواع خدمات شستشوی: فرشهای ایرانی، خارجی، ماشینی، فانتزی، دست بافت و… می‌باشند که در کمترین زمان سفارش انجام شده و کاملا مقرون بصرفه درب خانه تحویل داده میشود.

قالیشویی در محدوده نیاوران سیاوش برای هر نوع فرش روش تخصصی دارد تا هیچ آسیبی به فرش، موکت یا هر چیز دیگری نرسد و ما این اطمینان را به شما میدهیم، درتمام روش‌های شست‌و‌شو، کارکنان از اصول بهداشتی و تخصصی شستشو پیروی میکنند.

همان طور که در بالا ذکر شد، خدمات مبل‌شویی ما در هر محلی که شما تعیین کنید صورت می‌گیرد و شما متوجه قبل و بعد شست‌و‌شوی مبل در همان لحظه خواهید شد.

کارخانه قالیشویی سیاوش با سابقه بالا، بهترین کیفیت خدمات و در زمان مناسب به مشتریانش ارائه میدهد؛ به همین منظور جزء لیست بهترین قالیشویی‌ها در تهران است. این سابقه کاری بالا نشان از جلب رضایت مشتریان را داده است. بنابراین اگر شما یک بار مشتری ما شوید، درآینده جزء مشتریان ثابت ما خواهید شد.

این نکته حائز اهمیت است که شعبه قالیشویی در نیاوران، در ایام‌های مناسبتی تخفیفات ویژه ای را میگذارد. تخفیفات ویژه نیز به مشتریان ثابت اطلاع رسانی میشود تا از فرصت‌های جذاب قالیشویی سیاوش استفاده نمایند.

راه ارتباطی قالیشویی در نیاوران

راه های ارتباطی با قالیشویی در محدوده نیاوران از طریق سایت، شماره تماس ها و درخواست از طریق واتساپ است.

شماره تماس قالیشویی نیاوران: 02122717878

پرسنل ما آماده مشاوره دادن برای انتخاب بهترین روش برای شست‌و‌شوی قالی هستند. میتوانید در هر ساعت (24 ساعته) درخواست خدمات دهید.

قالیشویی نزدیک منطقه نیاوران تهران

علاوه براینکه میتوانید درخانه بنشینید و درخواست خدمات قالیشویی دهید؛ شما می‌توانید از کارخانه قالیشویی در نیاوران بازدید و با اطمینان بیشتری خدمات قالیشویی را دریافت کنید.

شمال تهران، موقعیت جغرافیایی خوبی را دارا می‌باشد که شما با روش‌های مختلف حمل‌و‌نقل به مقصد نیاوران میرسید:

 • استفاده از ماشین شخصی: برای رسیدن به نیاوران باید از اتوبان صدر و خیابان پاسداران عبور کنید.
 • استفاده ازاتوبوس: برای رسیدن به نیاوران با اتوبوس، شما میتوانید از ایستگاه تجریش تا جماران استفاده کنید.
 • استفاده از مترو: برای رسیدن به نیاوران با مترو، میتوانید در ایستگاه‌های تجریش یا قیطریه پیاده شوید و سپس سوار تاکسی یا اتوبوس‌ها شوید.
 • استفاده از تاکسی: برای رسیدن به نیاوران با تاکسی، از میدان تجریش با استفاده از خطوط تاکسیرانی به نیاوران بیایید.

اینها فقط راه های دسترسی به نیاوران است. اصلا نگران نباشید. قالیشویی در نیاوران سیاوش با سرویس های مختص خود، اقدام به جمع آوری فرش ها از مناطق مختلف و تحویل پس از شستشو میکند. شما دیگر نگرانی ترافیک و صرف زمان زیاد برای تحویل فرش های خود و دریافت خدمات و مجدد دریافت آنها نخواهید داشت.

قالیشویی منطقه نیاوران حتی برای جمع آوری درصورت دستبافت بودن فرش های شما، کارشناس و متخصص خود را اعزام میکند. کارشناس با توجه به نوع فرش و بافت و … و حتی نیازهای ترمیمی و رفوگری؛ نیازسنجی خدمات مورد نیاز فرش ها و اعلام قیمت قالیشویی را انجام خواهد داد.

درخواست خدمات قالیشویی نزدیک منطقه نیاوران در واقع در منطقه 1 تهران بخصوص محله های تجریش، الهیه، ولنجک و … را میتوانید به ما دهید.

قالیشویی در الهیه

ارائه خدمات منطقه ای سیاوش، خوشایندی برای ساکنین الهیه را نیز خواهد داشت. چراکه قالیشویی در الهیه از مناطق نزدیک نیاوران و منطقه 1 است. الهیه از مناطق لوکس و لاکچری و البته قدیمی تهران که هر خانه میتواند مسلما یک فرش دستبافت نفیس داشته باشد. شیک بودن این منازل با فرش تمییز و درخشان ایرانی جلوه ای خاص دارد. ما این تمیزی فرش ها را به شما تقدیم میکنیم.

قالیشویی در تجریش

محله خاطره انگیز تجریش و قدمت آن و ارائه خدمات شستشو یا قالیشویی در تجریش از گذشته تا به امروز بوده است. اهمیت زیبایی و چیدمان فرش در هر منزل ایرانی و در هر منطقه ای به چشم میخورد. میتوان لذت تماشای فرش دستبافت ایرانی تمییز و شسته شده و نوشیدن چای یا قهوه در هوای دلچسب تجریش را تصور کرد.

قیمت قالیشویی در نیاوران, قالیشویی در محدوده نیاوران

قیمت قالیشویی در نیاوران

تعرفه و قیمت قالیشویی در نیاوران با توجه به نرخ های مصوب است. اما در خصوص فرش های دستبافت و قدیمی و قیمتی که نیاز به دقت بالاتری در شستشوست؛ قیمت ها کارشناسی خواهد شد.

قالیشویی سیاوش با در نظر داشتن مشکلات اقتصادی و بحران های کشوری و … تمام تلاشش بر ارائه کیفیت خدمات بالاست. همچنین هزینه ایاب و ذهاب بصرفه تری را در نظر گرفته است.

وقتی شما درخواست خدمات می‌دهید، درکمتر از 24 ساعت، پرسنل سیاوش فرش ها را تحویل میگیرند و طی 2الی3 روز آینده به شما تحویل خواهند داد.

قالیشویی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

شما می‌توانید از جهات مختلف یک قالیشویی در نیاوران را بررسی کنید تا تصمیم‌گیری برایتان آسا‌ن‌تر شود. یکی از این راه‌کارها، انتخاب بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم است. همچنین توجه به برخی ویژگی‌ها و تجهیزات که در ادامه بیان می‌کنیم به شما در این مسیر کمک می‌کند.

 • قالیشویی باید از تجهیزات پیشرفته و کاملا به‌روز استفاده کند تا آسیبی به فرش نرسد.
 • قالیشویی باید از کارشناسانی کمک بگیرد که تخصص کافی در شناسایی الیاف و رنگ فرش دارند تا بتوانند بهترین مواد شوینده را برای فرش مورد نظر استفاده کنند.
 • استفاده از مقدار مناسبی از مواد شیمیایی، با توجه به میزان آلودگی فرش

مواد شوینده قالیشویی در نیاوران سیاوش

از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده ها بخصوص بانوان، نحوه شست‌و‌شوی فرش هست که از چه شوینده‌ای در قالیشوی استفاده میشود. قالیشویی سیاوش، ابتدا نوع فرش را کارشناسی کرده وسپس براساس نوع آن و البته انتخاب نوع شستشو توسط مشتری، شوینده مورد نظر را انتخاب می کند.

مواد شوینده‌های فرش براساس نوع فرش، کیفیت خدمات میتواند متفاوت باشد. انتخاب نوع مواد شوینده تاثیر بسزایی در درخشندگی فرش دارد. قالیشویی در نیاوران، از شامپو تگزافون در شستشوی فرش و قالی استفاده می‌کند. این شامپو فرش‌ها برای هر نوع سطح و هر نوع قالبی به طور خاص شامپو تولید کرده است.

برای ثبت سفارش قالیشویی در منطقه نیاوران می‌توانید تنها با یک کلیک یا یک تماس درخواست خود را ثبت کنید. سرویس‌های قالیشویی در نیاوران فرش شما را درب منزل تحویل خواهند گرفت و نیازی به رفت و آمد نخواهید داشت.

کارشناسان با توجه به بافت و جنس فرش، حساس بودن آن و بررسی بافتی آن فرآیند قیمت گذاری را انجام می‌دهند. اما مهم ترین نکته اینجاست که حتی برای قیمت گذاشتن نیز نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد. کارشناسان فرش ما به صورت رایگان فرش را در منزل بازدید میکنند و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به قالیشویی در نیاوران دارید؟

با شماره زیر تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.