تعرفه و قیمت خدمات قالیشویی سیاوش

تمیزی و نظافت همیشه جزء جدا نشدنی زندگی همه افراد است؛ خیلی مواقع‌ پیش آمده که کثیفی و بی‌نظمی در یک خانه یا اتاق باعث آشفتگی و حتی عصبانیت شما یا اطرافیانتان شده. همیشه با تمیزی، نظافت و نظم می‌توانید آرامش و آسودگی برای خود و افراد خانه یا خانوادتان به ارمغان بیاورید. هرساله نزدیک سال نو به رسم و رسوم قدیم خانم‌ها به کمک آقایون خانواده مشغول خانه تکانی و تمیزی و نظافت می‌شوند. یکی از دغدغه‌های هر خانواده در هنگام خانه تکانی سال نو، قیمت خدمات قالیشویی است؛ اینک با تعرفه‌های موجود هرساله چه تعداد می‌توانند قالی، موکت یا مبل‌های منزل خود را بشویند.

ما درباره تعرفه و قیمت شستشوی فرش و خدمات قالیشویی صحبت می‌کنیم، پیشنهاد می‌دهیم اگر تمیزی و نظافت هم برای شما اهمیت دارد در ادامه همراهمون باشید. همچنین به مقایسه نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی میپردازیم.

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش در قالیشویی سیاوش

هر قالیشویی بنا به خدماتی که ارائه میدهد، یک لیست قیمتی را برای راحتی مشتریان خود نیز ارائه می‌دهد. لیست قیمت قالیشویی سیاوش نیز به ترتیب ذیل است:

نوع شستشو | ترمیم و رفوگرینوع فرشتعرفه قیمت متری به هزار تومان
شستشوی معمولی (شستشو با پودر)ماشینی20
سفیدشویی (شستشو با شامپو)ماشینی25
شستشوی اعلاء شویی (شستشو با آب ولرم و شامپو)ماشینی30
شستشوی معمولیدستبافت (کاشان، مشهد، سبزوار)50
شستشوی معمولیفرش دستباف گل ابریشم70
شستشوی ویژه و صادراتیفرش دستباف چله ابریشم و اعلاتوافقی با حضور کارشناس
موکتماشینی12
پالاز موکتماشینی15
شستشوی مبل 7 نفره 400
شستشوی تشک مبلهر عدد50
شستشوی صندلی نهارخوریهر عدد50
رفوکاری و تعمییرات فرش و رنگبرداری و … توافقی با حضور کارشناس
  • بقیه شستشوهای فرش دستبافت منوط به دیدن و کارشناسی کردن آن‌ها (50 رج یا 40 رج) متفاوت است.
  • میانگین تحویل گرفتن، شستشو و تحویل دادن قالی به شما 3 روز بوده و هزینه ایاب و ذهاب 60 هزار تومان است.

نرخ اتحادیه قالیشویی مصوب آذر ماه 1401

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، نرخنامه اتحادیه صنف قالیشویی به شرح زیر است. باتوجه به نکات کارشناسی و مقرون بصرفه بودن، نرخ قالیشویی سیاوش به شما پیشنهاد میشود. البته پیشنهاد میشود حتما مشاوره تلفنی با شماره 02122539595 داشته باشید تا بهترین کیفیت و تضمین شستشوی عالی را از قالیشویی سیاوش دریافت نمایید.

نرخ اتحادیه صنف قالیشویی تهران, نرخ خدمات قالیشویان صنف, نرخنامه اتحادیه قالیشویی در تهران

تعرفه قیمت شستشو فرش در قالیشویی

برای همه افراد به خصوص خانم‌ها خیلی اهمیت دارد که شستشو فرش منزل آن‌ها در قالیشویی به چه صورت است و یا خدمات قالیشویی برای ارائه چیست؟ آیا مورد قبول واقع می‌شود یا خیر؟!

بهرحال شستشو قالی خیلی مهم و تخصصی است، چراکه انواع قالی را داریم پس شستشو هرکدام به نوبه خود تخصص و اصول خاص خودش را دارد. به طور مثال: شستشو قالی دستبافت با نخ ابریشم متفاوت است با شستشو قالی ماشینی با نخ صنعتی. تعرفه ها مهم اند بخصوص درباره شستشوی تخصصی فرش و مبل که در ادامه به آنها میپردازیم.

تعرفه قیمت و انواع شستشو فرش در قالیشویی سیاوش

شستشو قالی بستگی به نوع آن دارد، یعنی شستشو فرش ماشینی با شستشو فرش دستبافت متفاوت است، همانطور که قیمت و تعرفه قالیشویی متغیر است. هر فرش بنا به رج، بافت، جنس نخ و محل بافته شدن شستشوی مختص خود را دارد. اما شستشو فرش هم انواع مختلفی دارد در ادامه درباره آن‌ها میگوییم:

ساده شویی: شستشوی فرش بصورت ساده یعنی یکبار شستشو با آب و پودر و آبکشی کامل را گویند. این گوته شستشو برای هر قالی ماشینی؛ متری 20 هزار تومان است.

شستشوی متوسط: فرش را با شامپو فرش و آبکشی کامل می‌شویند؛ این شستشو تفاوتی با شستشوی ساده دارد آن هم این است که این شستشو فرش را شفاف‌تر و نرم تر میکند. شستشو قالی ماشینی به صورت متوسط متری 25 هزار تومان است.

شستشوی فرش دستبافت: در شستشوی فرش دستبافت بهترین انتخاب هر خانواده می‌تواند قالیشویی سیاوش باشد، چون این قالیشویی قبل از هرچیزی برای شستشوی فرش دستبافت ضمانت می‌دهد و داشتن کارشناسان کاربلد یکی از امتیازات مثبت این کارخانه است و حساسیت بیشتری برای شستشو قالی‌های دستبافت به خرج می‌دهند. قیمت شستشو فرش‌های دستبافت بنا به رج و عوامل دیگر بستگی دارد ولی بطور میانگین از متری 50 هزار تومان شروع می‌شود.

نکته مهم: فرش‌هایی که در 8 تا10 سال اخیر تولید شدند، بطور استاندارد باید با شامپو شسته شوند.

قیمت شستشو فرش ماشینی در قالیشویی سیاوش

شستشوی فرش ماشینی نسبت به تار و پود، جنس و بافت آن متفاوت است؛ همین فاکتورها یعنی تاروپود، جنس نخ، بافت قالی در قیمت شستشوی فرش تاثیر گذار است. در کارخانه قالیشویی سیاوش شستشو معمولی با پودر و آبکشی فرش ماشینی معمولی متری 20 هزار تومان، شستشو معمولی با شامپو فرش و آبکشی متری 25 هزار تومان و شستشو درجه یک یعنی شستشوی کامل شامل خاکگیری، پرداخت، شستشو، نرم کننده، آبکشی، خشک کردن و اتو برای فرش ماشینی متری 30 هزار تومان است؛ این مبالغ تعرفه خدمات قالیشویی در قبال نوع شستشو قالی منزل شماست.

قیمت شستشو فرش‌های دستبافت در قالیشویی سیاوش

شستشو قالی‌های دستبافت خیلی سخت‌تر و حساس‌تر از قالی‌های دیگر است، در شستشو این نوع قالی باید دقت و مهارت لازم را داشته باشید، بهترین کار در وهله اول سپردن قالی به قالیشویی خوب و متخصص است که باید بنا به تجربه افراد دیگر که مورد اعتماد شما هستند و از خدمات قالیشویی رضایت کامل را داشتن پرس و جو کنید.

کارخانه قالیشویی سیاوش با سال‌ها تجربه و با داشتن کادری مجرب و متخصص در شستشو قالی‌های دستبافت بسیار ماهر و حرفه‌ای است. توضیح و تعرفه خدمات قالیشویی سیاوش برای فرش‌های دستبافت به صورت زیر می‌باشد:

برای شستشوی فرش دستبافت، ابتدا باید توسط کارشناسان بررسی شود و بعد در طبقه‌های مختلف شستشو قرار می‌گیرد که 5 مدل متفاوت برای شستشو وجود دارد؛ اما اینکه کدام مدل برای قالی منزل شما استفاده شود به عواملی همچون: جنس، بافت، رج و محل بافته شده ( فرش تبریز یا کاشان) بستگی دارد و بنا به دلایل فوق قیمت هر نوع یا مدل قالی دستبافت متفاوت است.

ولی برای شستشو قالی دستبافت انواع مدل شستشو دارند مانند: شستشو ساده، شستشو درجه یک یا اعلاء شویی، شستشو صادراتی و شستشو ویژه که هرکدام مبلغ متفاوتی نسبت به دیگری دارد.

تعرفه قیمت ترمیم فرش در کارخانه قالیشویی سیاوش

خیلی مواقع برای شما از گذشتگان یادگاری مانند فرش یا قالی به جا می ماند، در صورت نیاز با گذشت زمان باید شما این قالی را ترمیم کرده و به یادگار نگهدارید چون برای شما خیلی ارزشمند است. قالیشویی در الهیه تهران خدمات رفو و ترمیم قالی را به خوبی و زیر نظر و توسط کارشناسان انجام میدهد. این خدمات شامل تعویض شیرازه، ریشه، رفع پوسیدگی، رنگ برداری، قلم کاری و لکه برداری است که به صوزت اختصاصی انجام میشود. تعرفه قیمت ترمیم فرش بایستی ابتدا رویت و کارشناسی شده و بعد مشخص شود.

مرحله ترمیم و رفوگری فرش: انتخاب رنگ و هماهنگی نخ با بقیه فرش اهمیت زیادی دارد. برای مثال اگر قسمت‌های سالم فرش رنگ و رو رفته به نظر می‌آیند نباید از نخ‌های نو استفاده شود. رفوگر نسبت به طیف شیرازه‌های فرش، رنگ را انتخاب می‌کند. چله ابتدایی و انتهایی فرش اهمیت زیادی دارد و آسیب دیدگی آن هم باید ترمیم شود.

قیمت خشکشویی مبل، خدمتی متفاوت در قالیشویی سیاوش

به دلیل استفاده زیاد و روزانه از مبل‌های خانه خود، این وسایل بیشتر از دیگر وسایل دچار کثیفی و آسیب می‌شوند و نیازمند شستشو، نه تنها در خانه تکانی‌های نوروز بلکه چندبار در سال دارند. یکی از خدمات خوب قالیشویی سیاوش خشکشویی مبل در محل است. قطعا می‌پرسید چگونه؟

این قالیشویی برای راحتی و رضایت مشتریان خود خدماتی همچون شستشو مبل و موکت‌های چسبیده، دستگاه را به منزل شما می‌آورند و در محل به سادگی و کمترین زمان خشکشویی را انجام داده و تحویل شما میدهند. تعرفه قیمت شستشو مبل، البته که خشکشویی مبل برای مبلمان 7 نفره از 400 هزار تومان آغاز و خشکشویی هر تشک مبل که جدا می‌شود، 50 هزار تومان است، یعنی برای خشکشویی کامل مبل در منزل برای یک مبل 7 نفره 750 هزار تومان باید در نظر گرفت.

اما تابلو فرش، گلیم، موکت‌های جدا، روفرشی، زیلو و تمامی فرش‌ها را جمع کرده و با انتقال به کارخانه با نظر کارشناسی و دقیق و حساب شده شسته و بعد در موعود مقرر تحویل می‌دهد.

ما سعی کردیم در اینجا شما را با تعرفه قیمت خدمات قالیشویی سیاوش آشنا کنیم. این قالیشویی با چندین سال سابقه درخشان در حرفه قالیشویی توانسته تا به امروز رضایت مشتریان خود را جلب کند.

ما قیمت انواع شستشو، قیمت شستشوی فرش، تعرفه خدمات دیگر مانند حشکشویی مبل، ترمیم و رفوگری را بیان کردیم. برای آسودگی خیال شما عزیزان وجستجو در مناطق دیگر تهران، باید بگوییم قالیشویی در رسالت نیز یکی از شعبه‌های قالیشویی سیاوش است. این کارخانه قالیشویی در شرق و شمال شرق تهران تعداد بسیار زیادی شعبه دارد که تمامی این شعب مانند شعبه مرکزی عمل می‌کنند. برای هر نوع شستشویی و هر نوع فرش، موکت یا مبلی فقط کافی است شماره تلفن یکی از شعب قالیشویی سیاوش را گرفته و خواسته خود را بیان کنید. در اسرع وقت با مجرب‌ترین کادر به شما عزیزان خدمات رسانی میکنند.