بهترین قالیشویی در جردن تهران

همیشه برای شما مهم بوده که فرش منزل خود را تمیز و پاکیزه نگهداری کنید. گاهی اوقات اتفاق‌های یهویی مثل ریختن نوشیدنی‌های خنک مثل شربت زعفران، یخ در بهشت یا نوشیدنی‌های گرم مثل قهوه، نسکافه، هات چاکلت که رنگ به فرش می‌دهند و باعث به جا ماندن لکه روی فرش می‌شوند و تمیز کردن آن لکه‌ها خیلی سخت و طاقت فرسا است؛ با یک تماس با قالیشویی در جردن فرش کثیف خود را به ما بسپارید و تمیزتر از روز اول به شما تحویل می‌دهیم. لکه های فرش خود را با مشاوره یا سپردن به قالیشویی از بین ببرید.

در بیشتر مواقع لکه به جا مانده به دلیل غیر اصولی پاک کردن آن سطح بیشتری از فرش پخش می‌شود. اگر شما نیز نگران لکه‌های به جا مانده برروی فرش منزل خود هستید و راه و روش شستن یا پاک کردن آن را نمی‌دانید! و یا برای شستشو فرش دستبافت خانه خود مرکز مورد اطمینان و قابل اعتمادی را نمی‌شناسید!

در این مقاله درباره شستشو، نگهداری، ترمیم سوختگی، رنگبرداری و لکه‌ زنی فرش‌های قیمتی دستبافت صحبت می‌کنیم، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا انتها با دقت مطالعه کنید، مخصوصا اگر فرش دستبافت دارید و برای تمیزی و شستشو آن سردرگم هستید.

قالیشویی جردن

داشتن فرشی تمیز و درخشان با قالیشویی سیاوش

بهرحال کثیفی برای فرش یک اتفاق عادی است، وقتی این کثیفی نگران کننده می‌شود که آن از نوع لکه غذا یا نوشیدنی گرم یا سرد و یا لکه سوختگی باشد، در بعضی موارد ممکن است فرش دستبافت شما به دلیل شستشو غیراصولی رنگ نقش و نگار آن رفته باشد و فرش دستبافت و قیمتی منزلتان کهنه و مندرس به نظر بیاید.

شستشو و نگهداری از فرش دستبافت و قیمتی یکی از سخت‌ترین کارهاست؛ چون این قالی‌ها، نخ آن‌ها از جنس ابریشم طبیعی یا مصنوعی است، که هرکدام به نوبه خود نیازمند نگهداری خاص و اصولی بوده؛ همینطور شستشو اصولی زیر نطر کارشناس و فرد متخصص که قالیشویی سیاوش با چندین سال سابقه فعالیت در امر شستشو و ترمیم و لکه زنی انواع فرش‌های دستبافت با الیاف طبیعی و مصنوعی و قالی‌های ماشینی؛ این امکان را فراهم می‌کند که قالی‌های دستبافت خود را با هرنوع الیافی با خیالی راحت به آن بسپارید و در کمترین زمان با شستشو اصولی و دقیق زیرنظر کارشناسان و متخصصین این امر تحویل بگیرید حتی تمیزتر از روز اول آن!

کارخانه قالیشویی سیاوش در شرق و شمال تهران شعبه‌های متعددی دارد، اگر ساکن شمال تهران هستید؛ اصلا جای نگرانی نیست، می‌توانید با تماس با قالیشویی در جردن برای شستشو فرش دستبافت خود اقدام کنید.

اگر ساکن شمال شرق تهران و دنبال یک قالیشویی خوب در محدوده پاسداران تهران هستید؛ یکی از شعب قالیشویی سیاوش است که با تماس با آن می‌توانید قالی منزل خود را با خیالی آسوده برای شستشو و یا حتی فقط برای ترمیم به آن بسپارید. در ادامه همراه باشید برای کسب اطلاعات بیشتر!

قالیشویی در جردن تهران

قالیشویی نزدیک جردن: مراحل شستن فرش دستبافت و ماشینی

قطعا نوع بافته شدن فرش دستبافت با فرش ماشینی تفاوت‌های بسیاری دارد، فرش دستبافت همانطور که از اسمش معلوم است، با دست بافته شده و کار دست همیشه ظرافت و حساسیت خاص خودش را دارد. نخ‌های فرش دستبافت از ابریشم طبیعی یا مصنوعی است. این فرش باید هنگام شستشو در قالیشویی نزدیک جردن با حوصله و ظرافت خاص خودش شسته شود تا بافت و تار و پود آن دچار آسیب نشود و رنگ گل‌ها و یا نقش و نگار قالی دستبافت بهم نریزد یا درهم آمیخته نشود. قالی ماشینی توسط دستگاه‌های قالیبافی بافته شده و جنس نخ آن‌ها از الیاف پلاستیکی و انواع نخ‌ها با جنس‌های دیگر است. این فرش‌ها به انداره قالی‌های دستبافت حساسیت برای شستشو لازم ندارند. ولی باز هم باید به نوبه خود اصولی و درست شستشو شوند تا بافت و تار و پود آن‌ها بهم نریزد یا فرم و حالت خود را از دست ندهند. در ادامه مراحل شستشو فرش ماشینی و دستبافت را ذکر می‌کنیم:

شستن فرش ماشینی در سیاوش

مراحل شستشو فرش ماشینی کمتر از قالی دستبافت است اما اگر این مراحل با دقت لازم انجام نشود ممکن است قالی آسیب جدی ببیند. تمامی این مراحل در قالیشویی در جردن به خوبی رعایت می‌شود؛ ابتدا قالی توسط کارشناس فرش بررسی می‌شود، بعد از آن فرش برای غبار گیری به کارگران آن بخش تحویل داده می‌شود، در مرحله سوم فرش خیس و شسته شده و در انتها آبگیری قالی صورت می‌گیرد و در مرحله نهایی برای خشک شدن به گرم خانه منتقل می‌شود.

شستن فرش دستبافت در قالیشویی سیاوش

فرش دستبافت همیشه ظرافت و حساسیت خاص خودش را دارد، در ادامه مراحل شستشو قالی دستبافت در قالیشویی در قلهک را برای شما ذکر می‌کنیم: در وهله اول مثل قالی ماشینی، کارشناس فرش را بررسی کرده و بعد به واحد غبارگیری تحویل می‌دهند، در مرحله بعد پس از غبارگیری فرش دستبافت، آن را به واحد لکه‌گیری و بعد از آن به رنگ برداری فرستاده می‌شود؛ در مرحله پنجم فرش برای قلم زنی و بعد از آن برای ترمیم می‌رود، در انتها با پشت سر گذاشتن این مراحل بالاخره فرش برای شستشو به واحد شستشو تحویل داده می‌شود و بعد از آن آبکشی اصولی، آبگیری فرش و درنهایت خشک کردن، قالی دستبافت را برای تحویل به مشتری آماده می‌کنند. تمامی این مراحل با دستگاه‌های به روز و اتوماتیک در قالیشویی‌ در جردن انجام می‌شود.

نکات مهم در شسشتو فرش دستبافت

فرش‌های دستبافت به خاطر حساسیتی که دارند باید در هنگام شستشو یسری نکات را خیلی رعایت کنید، اگر میخواهید فرش را خود شما در منزل بشویید با رعایت این نکات کوتاه و مهم می‌توانید قدمت و طول عمر قالی خانه خود را بالا ببرید؛ این نکات یسری از نکات مهمی است که در تمامی شعب قالیشویی سیاوش رعایت می‌شوند. یکی از نکاتی که خیلی مهم است، اینک قبل از شستشو فرش دستبافت باید آن را اصولی و درست غبارگیری کنید؛ با این کار بیشتر کثیفی‌های فرش خارج شده و قالی نسبتا تمیز شده و آماده شستشو است؛ برای شستشو باید قالی دستبافت را بر روی سطح سیمانی یا موزاییکی پهن کرده و بعد خیس و بشویید؛ در وهله آخر باید درجه آب مورد استفاده برای شستشو فرش دستبافت کنترل شود یعنی نباید آب ولرم یا داغ باشد بلکه باید آب شستشو قالی دستبافت سرد باشد. بافت و تار و پود قالی آسیب نبیند و طول عمر بیشتری داشته باشد.
قالیشویی نزدیک جردن, قالیشویی در منطقه جردن, قالیشویی در محدوده جردن

منطقه جردن و نگهداری فرش ابریشم

ابریشم خود منبع پروتئین است، فرش‌های دستبافت جنس نخ آن‌ها از ابریشم بوده پس تمام تار و پود آن از پروتئین است و باید در جاهایی استفاده شود که کمترین رفت و آمد را دارد تا آسیب نبیند. بهتر است برای تمیز کردن یا جارو زدن فرش‌های دستبافت ابریشمی از جاروهای دستی نرم استفاده کنید چون جاروبرقی باعث از بین رفتن بافت فرش می‌شود. انتخاب بهترین قالیشویی در منطقه جردن برای شستشوی عالی مهم است.

اگر روی فرش دستبافت شما لکه‌ای ایجاد شد و سطحی بود پیشنهاد می‌کنیم برای تمیز کردن آن از آب و یک دستمال نمدار استفاده کنید و اگر لکه ایجاد شده عمیق و زیاد بود با تماس با قالیشویی در الهیه می‌توانید با خیالی آسوده قالی منزل خود را به ما بسپارید تا تمیزتر و بهتر از روز اول به شما تحویل بدهیم.

قالیشویی جردن سنتی یا مدرن؟

همیشه با پیشرفت تکنولوژی یسری تغییرات در سبک زندگی‌ها به وجود میآید که دارای ویژگی‌های مثبت و منفی است. حالا قالیشویی مدرن جردن چه ویژگی‌های مثبت و قالیشویی سنتی یه معایبی برای شما دارند.

مزایا قالیشویی مدرن در محدوده جردن

در قالیشویی مدرن به دلیل داشتن دستگاه‌های پیشرفته و مجهز دیگر زمان تحویل فرش متغییر یا دیرتر از زمان مشخص شده نیست، خدمات قالیشویی و شستشو فرش‌های ماشینی و دستبافت همگی به بهترین روش و تمیزترین وجه اتفاق می‌افتد، به دلیل نظارت و حضور کارشناسان متخصص و کاربلد و پیگیری‌های آن‌ها شستشو و تمام مراحل آن به بهترین حالت انجام می‌شود.

به دلیل داشتن تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته بعد از شستشو قالی‌ها در گرمخانه‌ها خشک می‌شوند و تغییرات آب و هوایی هیچ تاثیری در روند کاری قالیشویی‌ها ندارد.

معایب قالیشویی سنتی

در قالیشویی سنتی شرایط و هوایی و جوی تاثیر مستقیم بر روی روند کار قالیشویی‌ها می‌گذارد، شستشو فرش یا قالی بصورت یکپارچه نبوده به دلیل عدم توانایی نیرو کار یا خستگی آن‌ها، به علت سنگینی فرش در هنگام خیس بودن احتمال پاره شدن یا آسیب دیدن فرش بسیار بالا بوده ، بعداز آنکه فرش شسته شد به دلیل پهن کردن آن در محیط باز فرش در مجاورت آلودگی هوا و گرد و خاک و حشرات قرار می‌گیرد.

ما در این مقاله درباره شستشو و نگهداری و مراقبت فرش دستبافت ابریشمی صحبت کردیم. امیدداریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. قالیشویی سیاوش به دلیل داشتن شعبه‌های متعدد یکی از شعبه‌های آن قالیشویی در محدوده تجریش تهران است. تمامی این نکاتی که در این مقاله گفته شد در شعبه‌های کارخانه قالیشویی سیاوش یعنی در شعبه‌های قالیشویی در جردن، قالیشویی در پاسداران، قالیشویی در نیاوران و شعبه‌های دیگر آن رعایت می‌شود.

قطعا نوع بافته شدن فرش دستبافت با فرش ماشینی تفاوت‌های بسیاری دارد. فرش باید هنگام شستشو در قالیشویی نزدیک جردن با حوصله و ظرافت خاص خودش شسته شود تا بافت و تار و پود آن دچار آسیب نشود و رنگ گل‌ها و یا نقش و نگار قالی دستبافت بهم نریزد یا درهم آمیخته نشود.

مسلما مزایای قالیشویی مدرن در محدوده جردن از سنتی بسیار است. با  یک کلیک میتوانید مهمترین مزایای قالی شویی جردن سیاوش را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به قالیشویی نزدیک جردن در تهران دارید؟

با شماره زیر تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.