خشکشویی مبل در منزل

کثیف شدن مبل ها همیشه دغدغه مادر خانواده و همچنین خانواده ها می شود. شاید به این بیافتید که با کثیف شدن مبل ها بایستی آنها را تعویض کنید ولی راه حل خشکشویی مبل در منزل است. حتی نیاز نیست که مبل ها را از منزل خارج کنید.

با قالیشویی سیاوش تماس بگیرید، در کوتاه ترین زمان متخصصین ما به منزل شما مراجعه می کنند. در حضور شما تمام مبل های شما را به صورت خشکشویی مبل تمیز کرده و تحویل شما می دهند. کافیست برای خشکشویی مبل در منزل این شماره 02122539595 را لمس کنید. خدمات با کیفیت مبل شویی را دریافت نمائید.

خشکشویی مبل, خدمات خشکشویی مبل, خشکشویی مبل سیاوش در تهران

تفاوت خشکشویی مبل سیاوش و سایر مجموعه ها

  1. کیفیت در شستو مبلمان
  2. استفاده از دستگاه های متناسب با خشکشویی مبل
  3. استفاده از بهترین مواد شوینده برای شستشو
  4. کادر مجرب
  5. تعرفه بسیار مناسب برای شستشو مبل ها

پس منتظر نمانید، همین حالا با قالیشویی سیاوش تماس بگیرید و بهترین انتخاب خشکشویی مبل در تهران را داشته باشید. از نتیجه کار مطمئنا راضی خواهید بود.

خدمات حرفه ای خشکشویی مبل‌

چیدمان منازل و ادارات و شرکت ها و در کل فضاهای کاری با انواع ست های مبلمان است. اهمیت چیدمان محل با مبلمان در کنار اهمیت پاکیزگی و تمییزی آنهاست. توجه به تمییزی مبلمان ایجاد میکند شما در بازه های زمانی از خدمات خشکشویی مبلمان از قالیشویی ها درخواست نمائید. در گذشته نیاز به حمل و جابه جایی مبلمان به محل شستشو بود. اما شستشوی مبل در محل از خدمات قالیشویی این مشکل را رفع کرده و سرعت بخشیده است.

محدودیتی برای خشکشویی مبل در محل (مبل شویی در تهران) وجود ندارد. شما می‌توانید شستشوی یا در اصل بگوییم خشکشویی در محل برای انواع مبل خانگی و اداری و … به قالی شویی سیاوش بسپارید. انواع مبلمان چرمی، پارچه‌ای، چستر، ال شکل، راحتی، سلطنتی، کلاسیک و … را بدون نیاز به جابه‌جایی، با دستگاه‌های پیشرفته ی سیاوش شسته خواهد شد.

خدمات مبل شویی, مبل شویی, خدمات شستشوی مبل
خدمات مبل شویی سیاوش در تهران

قالیشویی‌ها علاوه بر ارائه‌ی خدمات مربوط به فرش، خدمات خشکشویی مربوط به سایر لوازم منزل را نیز ارائه می‌دهند. تمامی این خدمات با دستگاه‎های پیشرفته و کادر مجرب انجام می‌شود. در ادامه به توضیح انواع خدمات خشک‌شویی می‌پردازیم.

خشکشویی تشک‌های خوشخواب

خوشخواب‌ها به خاطر قرار گرفتن در معرض گرد‌و‌خاک بالا، سالی 2 بار نیاز به شستشو دارند. تشک‌ها به خاطر تماس مستقیم با پوست، بعضی سلول‌های مرده را جذب می‌کنند و اگر به موقع تمیز نشوند باعث بروز بیماری‌های پوستی خواهد شد. به همین خاطر خدمات خشکشویی خوشخواب اهمیت و کاربرد بالایی دارد. خشک شویی با دستگاه‌های پیشرفته و به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد و باعث از بین رفتن لکه‌ها و آلودگی، به صورت عمقی می‌شود. 2 الی 3 ساعت پس از خشکشویی، می‌توان مجددا از آن استفاده کرد و نیازی به گذشت زمان و بی استفاده ماندن آن نیست.

خشکشویی مبلمان اداری

تمیز بودن مبلمان اداری به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان محیط کاری دارای اهمیت بالایی است. نکته‌ی بسیار مهم و تعیین کننده در انتخاب روش خشکشویی، جنس مبلمان اداری است. شستشوی غیراصولی باعث آسیب زدن و از بین رفتن بافت پارچه می‌شود. پس از شستشو نیاز به زمانی طولانی برای خشک شدن مبل‌ها داریم و خشک شدن نامناسب باعث ایجاد بوی بد و بهم ریختن ظاهر مبلمان می‌شود. بنابراین خشکشویی یا استفاده از خدمات شستشوی مبل بهترین روشی‌ است که برای رفع آلودگی مبلمان استفاده می‌شود.

خشکشویی مبلمان اداری, خشکشویی مبلمان اداری در تهران, خشکشویی مبلمان اداری سیاوش
خشکشویی مبلمان اداری سیاوش در محل

اغلب قالیشویی‌ها مجهز به دستگاه‌های خشک‌شویی مبلمان هستند. خشکشویی مبلمان اداری در محل انجام می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه‌ برای حمل و نقل وجود ندارد. این روش بسیار راحت و به صرفه می‌باشد و کل فرآیند به وسیله دستگاهی کوچک انجام می‌شود. نیازی به گذشت زمان بعد از اتمام خشک‌شویی وجود ندارد و 1 الی 2 ساعت بعد می‌توان مجددا از مبلمان استفاده نمود.

خشکشویی مبلمان در منزل

خشکشویی مبلمان خانگی با دستگاه‎ها و به صورت اتوماتیک انجام می‎‌شود. فرچه‌های این دستگاه‌ها به طور کامل تمام نقاط مبلمان را پوشش می‌دهند و تمامی آلودگی‌ها به طور عمقی زدوده می‌شوند. در این فرآیند به جای استفاده از آب، از دستگاه‎های مخصوص استفاده می‌شود. به خاطر حساس بودن بافت پارچه‌ها تمامی این عملیات خشکشویی مبلمان در منزل تهران زیر نظر تکنسین‌های خبره و آموزش دیده انجام می‌شود.

خشکشویی مبل در منزل, خشکشویی مبل در منزل تهران, خدمات شستشوی مبل در منزل
خدمات خشکشویی و مبل شویی در منزل و محیط کاری در تهران

خشکشویی موکت در محل

همانطور که در بالاتر توضیح دادیم، موکت‌ها در معرض گرد و غبار و آلودگی بالایی هستند. اکثر قالیشویی‌ها دارای خدماتی برای موکت مثل موکت‌شویی یا خشک‌شویی می‌باشند. برخی موکت‌ها به دلیل زیبایی یا جلوه‌ی بیشتر به کف زمین می‌چسبند و امکان جدا کردن آن و شستشو با آب وجود ندارد. در این موارد ناچاریم که از خشکشویی موکت استفاده کنیم.

خشکشویی موکت‌ها، با دستگاه و مکانیزم‌های پیشرفته صورت می‌‌پذیرد. کارخانه‌های قالیشویی دارای تجهیزات متنوعی برای خشکشوی موکت هستند. یکی از رایج‌ترین دستگاه‌های مورد استفاده برای این فرآیند، دستگاه اسپری مکش است. در این دستگاه با استفاده از مخزن آب و مواد شوینده، دو فرآیند شستشو و خشک شدن به صورت همزمان انجام می‌شود. در برخی قالیشویی‌ها هم از جاروبرقی صنعتی کمک گرفته می‌شود. جاروبرقی صنعتی اغلب برای خشکشویی در محل و موکت‌های با متراژ بالا استفاده می‌شود. یکی دیگر از دستگاه‌های مورد استفاده در این روش، دستگاه بخار شوی است. دستگاه بخارشوی در ابتدا تزریق بخار با فشار زیاد انجام می‌دهد و این بخار پس از حل شدن آلودگی‌ها در بخار آب، مجددا به مخزن برمی‌گردد.

بهتر است برای قیمت شستشوی مبل 7 نفر (خشک‌شویی مبل در تهران)، از قالی شویی سیاوش مشاوره و کارشناسی حرفه دریافت کنید شماره تماس: 22539595. اما تعرفه مبلشویی در محل 400 هزار تومان می باشد.

خشکشویی مبلمان اداری و انواع موکت در محل کاریتان را به قالیشویی سیاوش با بیش از 25 سال سابقه بسپارید. برای اطلاع از تعرفه مبلشویی به صفحه قیمت قالیشویی مراجعه کنید.